Телефон CALL-центру +38 (044) 498 77 77
  Угода про конфіденційність  
 

WINDROSE усвідомлює важливість збереження конфіденційності персональної інформації та бере на себе відповідальність по збереженню конфіденційності отримуваної персональної інформації. І хоча, ця угода не є офіційним договором та не спричиняє за собою ніяких юридичних обов’язків, вона служить виразом зобов’язання WINDROSE із захисту Вашої персональної інформації. WINDROSE зберігає за собою право змінювати в будь-який час дану Угоду про конфіденційність, та буде сповіщати користувачів про зміни угоди шляхом публікації нової версії тут.

WINDROSE використовує персональну інформацію з метою виконання транзакцій з бронювання та продажу квитків, та інших сервісів авіакомпанії. Надання персональної інформації потрібне при бронюванні та продажу авіаквитків в касах авіакомпанії, в касах агентів WINDROSE, на веб-сайті www.windrose.aero. Окрім обробки, підтвердження та виконання Ваших запитів на бронювання та продаж авіаквитків, WINDROSE може використовувати Ваші персональні дані в адміністративних та аналітичних цілях, таких як управління інформаційними системами, бухгалтерський облік та аудит, обробка та верифікація кредитних карток, переписка з пасажирами.

Ми можемо розкривати Вашу персональну інформацію державним органам, за рішенням суду або у випадках передбачених законодавством України. Ми також можемо розкривати Вашу персональну інформацію для захисту прав або власності авіакомпанії «WINDROSE», наших пасажирів, нашого веб-сайту або його користувачів.

WINDROSE усвідомлює важливість збереження конфіденційності персональної інформації. Ми забезпечуємо суворе дотримання мір із захисту персональної інформації.